Veiling: Veiling 28 sessie 2

487. Thonet stoelen

Twee Thonet stoelen, deze stoelen zijn in Polen gemaakt bij Bentwood Factory Cosmos. Gemaakt onder licentie van Thonet.

481. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij "herfst boslandschap", olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

505. Potloodtekening, Arie van der Boom

Potloodtekening "Cavalerie", Arie van der Boon (1886-1961). Eerste helft 20e eeuw.

483. Keramiek pompoen Susan Brännström

Keramiek pompoen Susan Brännström, Denemarken (1944). Opleiding academie voor Schone Kunsten in Wenen.

497. Vaas plateel Gouda Holland

Plateel vaas Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

529. Lounge stoel, design Piero Lissoni Denmark 2006 voor Fritz Hansen

De PL200 lounge stoel ontworpen door Piero Lissoni voor Frizt Hansen. De lounge stoel heeft een gepolijste gegoten aluminium basis met een eikenhouten zitting.

503. Stoel, Gispen model 207

Industriële buisframe stoel, met zwevende armleggers. Ontworpen door W. H. Gispen.

491. Tafellampen

Twee tafellampen in de vorm van een plafonière, melkglas met messing voet.

677. Banners Fritz Hansen

Promotiemateriaal van Fritz Hansen.

493. Stoelen, design Vicho Magistretti 2003 voor Fritz Hansen

Vier stoelen ontworpen door Vicho Magistretti voor Fritz Hansen, jaren '90. Model VM3.

676. Banners Fritz Hansen

Promotiemateriaal van Fritz Hansen. De banners zijn ongelijk.

485. Serveerwagen

Serveerwagen met twee legplanken van gehard melkglas en op wielen.

508. Schilderij, olieverf op paneel, Claas Hendrik Karel Prins

Schilderij, olieverf op paneel, Claas Hendrik Karel Prins (1903-1968). Prins werkte o.a. in Bussum, Laren, Blaricum en omgeving.

Claas Prins was leerling Johan Fekkes en van David Schulman.
Hij schilderde voornamelijk landschappen en stadsgezichten. Prins was lid en bestuurder van de vereniging van Beeldende kunst ' Laren-Blaricum'.

501. Schilderij, olieverf op paneel, naar Blommers Haagse school

Schilderij, olieverf op paneel, naar Blommers Haagse school, begin 20e eeuw.

519. Boeddha brons Thailand

Bronzen Boeddha, Thailand 20e eeuw.

510. Bloemenschaal

Schaal voor een bloemstuk.

521. Kristallen glasservies met zilveren voet

Kristallen glasservies bestaande ui vijf longdrink glazen, vijf cognac glazen, zes likeur glazen, zes portglazen en vijf waterglazen. Glazen gemerkt CBZ Holland, cognac glazen niet gemerkt.

455. Spiegel

Grote Biedermeier kapspiegel.

486. Lot divers porselein

Lot divers porselein waaronder een verzilverde theepot, melkkan en suikerpot.

495. Imari borden

Drie Japans Imari borden 19e eeuw.

504. Zilver en divers. Lot (14 x) waaronder 3 vaasjes, kurkentrekker en een ring. o.a Nederlands.

Divers lot zilver waaronder een ring, drie vaasjes, servetringen, kurkentrekker en kaarsenstandaard.

489. Zilveren theelepels, roomlepels, suikerscheppen en suikertang

Divers lot zilver met theelepels, borrellepels, roomlepel, botermesje, suikerscheppen en een suikertang.

516. Lot diverse vazen

Vijf vaasjes waaronder Copier Leerdam tincraquele.

524. Thujawortelhouten naaidekseldoos

Een rechthoekige thujawortelhouten naaidekseldoos, 19e eeuw, met inhoud.

802. Dinky Toys

Ford Sedan, stationwagen, Hillman Minx en een Jaguar 2-deurs van Dinky Toys.

9725 CT Groningen