Veiling: Veiling 28 sessie 2

826. Vliegtuig North-West Airlines

Blikken vliegtuig North-West Airlines circa 1950

453. Visnet drijvers

Lot met vijf kleine en een grote glazen visnet drijvers.

828. Poppen

Verzameling poppen en een wieg.

829. Divers lot speelgoed

Divers lot waaronder Pebbles, Pluto, Donald Duck tuimelaar, Alfred J. Kwak, pluche hondje en een pop.

447. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Medema

Schilderij, landschap, olieverf op doek, linksonder gesigneerd Medema, midden 20e eeuw.

842. Tri-ang Toys takelwagen

Tri-ang Toys Made in England, blikken takelwagen

467. Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Nico Schiffers

Schilderij "Portret Jongeman", olieverf op paneel waarbij de kleur van het hout is gebruikt in het portret, links onder gesigneerd Nico Schiffers (1912-1985). Schiffers was beeldhouwer, schilder, tekenaar en lid van vereniging De Kring (Hilversum).

443. Schaal Holmegaard-Kastrup Denemarken

Handgeblazen schaal van Holmegaard glas uit Kastrup Denemarken. Ontwerp Per Lütken, circa 1960.

830. Modelauto's Franklin Mint

Vijf modelauto's van Franklin Mint waaronder Packard Vitoria, Ford en Rolls Royce.

419. Tincraquele schaal, Willem Rozendaal Maastricht

Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal Unie Maastricht 1937.

838. Tri-ang Toys kiepwagen

Tri-ang Toys made in England kiepwagen, circa 1960.

619. Vitrinekast

Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kroon en glazen ruitjes aan de
voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

451. Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw. Onduidelijk gesigneerd.

457. Klok Rhythm Japan Alarm 2 Jewels

Rhythm Space Age jaren '70 klok, mechanisch met alarm.

446. Draadkruk Pastoe, Cees Braakman en Adriaan Dekker

Witte draadkruk van Pastoe, model KM05, met zwarte zitting,. Ontworpen door Cees Braakman en Adriaan Dekker.

471. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, "Landschap met bollenvelden en molen", olieverf op paneel, in barokke lijst, midden 20e eeuw.

480. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Otter

Schilderij, "Stadsgezicht", olieverf op doek, Roel Otter (1892-1966) Joure, linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

498. Kubistisch eiken boekenkast/bijzettafel

Art Deco kubistisch eiken boekenkast/bijzettafel.

522. Salontafel met rookglas plaat en wenge hout, jaren '70

Salontafel wengé hout, frame met rookgas plaat en rieten onderlegger, jaren '70.

466. Pianobank

Pianobank, ingekort, met geborduurde zitting.

462. Bijzettafel, designer Eileen Grey

Bezettafel verstelbaar in hoogte glas met chromen poten, ontwerp Eileen Grey, tweede helft 20e eeuw.

405. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, "Bosgezicht", olieverf op paneel' rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

512. Arti Pode leren 2,5 zitsbank

Arti Pode (van de makers van Leolux) bruine leren 2,5 zitbank.

499. Lot diverse rotan meubelen van Rohé, Noordwolde

Rotan meubelen bestaande uit drie stoelen, een kinderstoel, drie bijzettafels en een plantenstandaard. Rohé Noordwolde Dirk van Sliedregt '50 - '60 jaren.

802. Dinky Toys

Ford Sedan, stationwagen, Hillman Minx en een Jaguar 2-deurs van Dinky Toys.

9725 CT Groningen