Veiling: Veiling 28 sessie 2

544. Vitrinekast

Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kuif en glazen ruitjes aan de voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

562. Paarse persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam

Twee paarse tienkantige persglazen schalen ontworpen door K.P.C. de Bazel 1920, Glasfabriek Leerdam.

611. Terracotta beeld, Noordelijke Qi dynastie stijl

Een terracotta beeld van een hofmedewerker van de Noordelijke Qi dynastie. Het beeld is gekocht met een certificaat van echtheid.

606. Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met zilveren slot.

Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met zilveren slot. Geknoopte halsketting van zoetwater Barok parels met een karabijnslot.

558. Divers lot met Ronson-en Zippo aansteker

Vier aanstekers waaronder een Ronson en Zippo aansteker, sigarettendraaier, pijp en een houten kist.

568. Zilveren clown balancerend op een bal, Pietre Sorini & Illario Casi Italië

Zilveren clown, 925/1000, balancerend op een bal en versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië.

567. Zilveren clown balancerend op een koord, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië

Zilveren clown, 925/1000, balancerend op een koord en versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini & Illario Casi, 20e eeuw Italië.

572. Geluksmunt China

Chinese bronzen geluksmunt, een kant versierd met vier geluksteken, andere kant twee vechtende draken om een parel, 20e eeuw.

569. Zilveren clown met hamer, Vittorio Ancini Italië

Zilveren clown, 925/1000, met hamer en versierd met emaille. Ontwero Vittorio Ancini, 20e eeuw Italië.

836. Matrozen poppen

Vier matrozen poppen, waarvan een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line circa 1930.

837. Matrozen poppen

Vijf matrozen poppen, een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line, circa 1930.

613. Gemberpot op standaard

Grote Chinese gemberpot op houten standaard. Op de buik gedecoreerd met gelukssymbolen op een ondergrond van bloesemtak motieven. 19e eeuw.

565. Zilveren clown met hengel, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië

Zilveren clown, 925/1000, met een hengel en versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini en Ilario Casi, 20e eeuw Italië.

578. Bijbels

Drie bijbels, een bijbel Franstalig.

587. Zilveren mandje

Zilveren mandje opengewerkt met parelrand.

579. Zilveren vliegtuig

Zilveren miniatuur dubbeldekker vliegtuig, gemerkt 835.

608. Nandi

Bronzen Nandi, heilige Stier is het rijdier van de god Shiva. Begin 20e eeuw.

604. Zoetwater parel cultivé. Halsketting en armband met o.a. Barok parels.

Zoetwater parel cultivé. Halsketting en armband met o.a. gecultiveerde Barok parels van diverse kleuren. Geknoopte halsketting en armband met zilveren sloten.

612. Terracotta beeld, Noordelijke Qi dynastie stijl

Een terracotta beeld van een hofmedewerker van de Noordelijk Qi dynastie. Het beeld is gekocht met een certificaat van echtheid.

615. Terracotta replica Peru en toekan

Terracotta replica Inca
Peru en een toekan vogel fluit.

614. Gemberpotten

Twee Chinese beschilderd gemberpotten, 19e eeuw.

648. Klokkenstel marmer

Klokkenstel marmer met twee kandelaren, circa 1900.

617. Aquarel en kopergravure

Aquarel en kopergravure van bloemen ingelijst.

640. Wijnglazen servies "D', K.P.C de Bazel Leerdam

Negen wijnglazen van servies "D", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam.

802. Dinky Toys

Ford Sedan, stationwagen, Hillman Minx en een Jaguar 2-deurs van Dinky Toys.

9725 CT Groningen