Veiling: Veiling 28 sessie 2

476. Haven Noordpolderzijl, aquarel, gesigneerd Hennes 1998

Aquarel, Haven Noordpolderzijl, rechtsonder gesigneerd Hennes 1998

560. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Anthony Keizer

Schilderij "Herfstdag aan het meer Giethoorn". Gesigneerd Anthony Keizer (1897-1961). Keizer schilderde en tekende voornamelijk landschappen van Drenthe. Keizer was lid van Arti et Amicitiae en Sint Lucas te Amsterdam en was medeoprichter van het Drents schildersgenootschap.
Verso annotatie en datering 1940.

580. Bronzen schaal

Bronzen schaal met decoratie van putti.

582. Chinese kom

Porseleinen kom met landschappelijk decor, binnenzijde met 3 bloem cartouche. Qianlong periode.

583. Chinese vaas

Vloervaas met decor van vazen met flora. Met 2 donkerblauwe handgrepen.

581. Gouden armband

14 karaat goud. Gewicht 21,24 gram

584. Gouden ketting

Gouden ketting 14 karaat goud, gewicht 3,75 gram.

588. Een lot porselein

Famille rose bord decor van flora, mandarijn bordje en 2 Imari schotels.

585. Chinese kom met decor van strijders

Zuid-Chinese kom met decor van strijders, begin 1900. Hierbij een crackleware vaasje met decoratie van figuren in blauw.

590. Gouden armband

14 karaat goud, gewicht 1,71 gram.

621. Soezenmand

Een ovale geajoureerde silverplated soezenschaal met hengsel, Louis XV-stijl.

625. Kris Madoera

Kris Madoera Ivoren greep met decoratie van flora en 2 paarden, 13 "luks" kling met pamor Kulit Semanka.

594. Bronzen beeld

Zittende monnik met zijn handen in de lucht. Met vergulde cape.

597. Porceleyne Claeuw

Twee Delfts aardewerk zogenoemde pauwenborden, Porceleyne Claeuw, 18e eeuw.

600. Een lot zilver

Een kandelaar, servetring en enkele andere items.

598. Glazen designvaas Novy Bor

Tsjechoslowakia, Nový Bor. Een dikwandig helder glazen vaas met decoratie van oranje kleurpoeders, 2005. Gesigneerd onderzijde en gedateerd Novy Bor 2005.

599. Plated theeservies

Een silver plated theeservies, Engeland, eind 19e eeuw. Gemerkt: Walker & Hall, Sheffield, totaal 3x.

626. Lot emaille bordjes

Medische teksten. Herb Meth pip, Fol Salviae en een aantal andere, in kartonnen doosje.

628. Litho Jan Voerman Jr.

Ingelijste litho van Jan Voerman Jr.

662. Muziekstandaard biedermeier

Biedermeier muziekstandaard, mahoniehout met messing, in hoogte verstelbaar, 19e eeuw.

843. Een lot speelgoedauto's

4x Lion Cars en een Corgi truck met oplegger.

502. Bijzettafels, design Giotto Stoppino voor Elco

Twee bijzettafels, model Scagno, ontworpen door Giotto Stoppino voor Elco in de jaren '60, Italië.

404. Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

633. Beugeltas met zilveren sluiting

Beugeltas met zilveren sluiting, Jaarletter L 1921 / 2e gehalte zilver 835.

576. Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

9725 CT Groningen