Veiling: Veiling 28 sessie 2

551. Schilderij, olieverf op board, gesigneerd A. Torie

Albert Torie (1896-1969), "Havengezicht Meppel", olieverf op board. Gesigneerd links onderin "A. Torie". Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap.

530. Tegeltableau

Vierpas tegeltableau met rozet-, bloem- en vogelmotief. Omlijst, 19e eeuw.

527. Imari schaal en vazen, Japan, 19e eeuw

Imari schaal en vazen, Japan, 19e eeuw

645. Dressoir Cees Braakman voor Pastoe, jaren '50

Minimalistisch dressoir van Cees Braakman voor Pastoe, gemaakt van teakhout. Dit dressoir komt uit de bekende serie van Pastoe die omgedoopt is tot de "Japanse serie", door de strakke vormen en eenvoud. Het dressoir heeft vier lades en twee deuren en is in de jaren '50 geproduceerd.

526. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij van een landschap, olieverf op eiken paneel, onduidelijk gesigneerd. Begin 20e eeuw.

536. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W.B. van Marle

Schilderij "Bloemstilleven", gesigneerd W.B. van Marle.

528. Staande tafel lampen met pegels

Twee staande tafel lampen met pegels, circa 1960.

554. Tegeltableau

Vierpas tegeltableau met spinnenkop-hoekmotief. Omlijst, 19e eeuw.

533. Lot Fries draadglas

Divers lot Fries draadglas waaronder suikerpot, theebus, melkkan en vaasje.

552. Satsuma vazen en lampenvoet, Japan, eerste helft 20e eeuw

Satsuma vazen en lampenvoet, Japan, eerste helft 20e eeuw.

531. Divers lot koper

Divers lot koper waaronder twee blakers, ketel, miniatuur emmer en miniatuur doofpot veel 19e eeuw.

535. Knijpflessen

Twee knijpflessen, 19e eeuw.

539. Mobach aardewerk divers lot

Mobach aardewerk waaronder vazen en bloempotten.

537. Theedoos en presenteer schaal "Zwiebel Muster"

Porseleinen theedoos en presenteer schaal met decor "Zwiebel Muster", circa 1920

543. Kutani borden met decor van Shishi, Japan, 19e eeuw

Borden met decor van Shishi, Japan, Kutani, 19e eeuw

846. Houten transportwagen

Rood gelakte houten auto, uitvoering Thedo Culemborg.

547. Boeddha

Staande bronzen Boeddha Cambodja, eind 20e eeuw.

559. Divers lot curiosa

Divers lot waaronder manchetknopen, kettingen en doosjes.

553. Verzilverd. Lot (4x) Zout-en mosterd vaatjes.

Verzilverd. Lot (4x) Zout-en mosterd vaatjes.

548. Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

Een kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

561. Vazen Flora Gouda Holland

Twee Flora vazen, Gouda Holland.

544. Vitrinekast

Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kuif en glazen ruitjes aan de voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

562. Paarse persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam

Twee paarse tienkantige persglazen schalen ontworpen door K.P.C. de Bazel 1920, Glasfabriek Leerdam.

611. Terracotta beeld, Noordelijke Qi dynastie stijl

Een terracotta beeld van een hofmedewerker van de Noordelijke Qi dynastie. Het beeld is gekocht met een certificaat van echtheid.

802. Dinky Toys

Ford Sedan, stationwagen, Hillman Minx en een Jaguar 2-deurs van Dinky Toys.

9725 CT Groningen