Veiling: Veiling 28 sessie 2

540. Imari vazen, Japan, 19e eeuw

Drie Imari vazen, Japan, 19e eeuw

808. Dinky Toys

Morris Oxford, Ford Vedette, Chrysler en Citroen 11 BR van Dinky Toys.

440. Dekselpot glas

Groen iriserende glazen Jugendstil koekjespot met draden, Pallme-König Bohemen circa 1920.

812. Dinky Toys

Landrover, open aanhangers, politiemotor met zijspan en Massey Harris bemester van Dinky Toys.

814. Dinky Toys

Bedford vuilniswagen, Motocart 3-wieler, Coventry Climax vorkheftruck, Muir Hill dumper en Coles kraanwagen van Dinky Toys.

425. Glazen waterkan, A.D. Copier Leerdam

Grijs glazen waterkan, ontwerp A.D. Copier circa 1948, gasfabriek Leerdam.

427. Trompet vaas tincraquele, A.D. Copier Leerdam

Trompet vaas tincraquele, ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam.

416. Icoon St. Nicholas van Myra

Russisch icoon van St. Nicholas van Myra met metalen riza. Gemonteerd achter glas in houten box, 19e eeuw.

424. Beeld aardewerk Lladro

Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw.

412. Schrijfkist met toebehoren

19e eeuwse schrijfkist met inkt potje, zandstrooier, 2 kroontjespennen en album amicorum van Christiaan Frederik Kofoed.

825. Treinwagonnen Jouef

Diverse treinwagonnen Jouef Frankrijk.

821. Constructor bouwdoos Jafoworks Groningen

Constructiebouwdoos voor de jonge ingenieur, Constructor Javoworks Groningen Holland.

545. Gemberpotten

Twee Chinese gemberpotten met koperen deksel, circa 1900.

431. Plafonnière melkglas

Witte Art Deco stijl plafonnière.

434. Ray-Ban Large metal II G-15 Arista zonnebril

Ray-Ban Large metal ll G-15 Arista zonnebril met orginele leren brillenkoker.

824. Blikken speelgoed

Lot blikken speelgoed waaronder KBN Karl Bub Nürnberg station, auto, benzine pomp en Strato Copter huisje (zonder helicopter).

441. Keramiek vogel

Spaarpot van aardewerk in de vorm van een vogel.

436. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, "de oogst", olieverf op doek en rechtsonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

411. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos Lussenburg

Schilderij, olieverf op doek, "herfsttafereel aan de Zuiderzee" gesigneerd Johannes (Jos) Lussenburg (Enkhuizen, 1889 - Nunspeet 1975).

448. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Wensing

Schilderij olieverf op doek, "Zeegezicht vanaf de duinen". Gesigneerd J. Wesing. Circa 1930.

410. Map met Indiase prenten

Map met vierentwintig Indiase prenten.

430. Kristallen vazen en een serveerschaal Vallau

Twee geslepen vazen en een serveerschaal gemerkt Vallau.

454. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd met initialen A.K. '99, annotatie op de achterkant, gekocht bij Gallerie Goutum 1999.

408. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd met initialen H.K. '97, annotatie op de achterkant, gekocht bij Galerie Goutum in 1997.

802. Dinky Toys

Ford Sedan, stationwagen, Hillman Minx en een Jaguar 2-deurs van Dinky Toys.

9725 CT Groningen