Veiling: Veiling 28 sessie 2

656. Stoelen Willem III

Set van zes mahonie stoelen, gebogen rugraam in de vorm van een krakeling met snijwerk in bloemmotief, Willem III circa 1860.

646. Waterglas Jaap Gidding, Leerdam

Turquoise waterglas, ontworpen door Jaap Gidding, circa 1926. Glasfabriek Leerdam, monogram ontwerper.

654. Stoelen Pastoe 'SA07'

Zes eetkamerstoelen, wengé hout met biezen bekleding, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, circa 1970.

459. Design pickup Philips, jaren 70

Design pickup Philips, jaren 70.

657. Bureau

Eiken bureau, negen lades, rondom panelen, circa 1920.

658. Bonheur biedermeier

Biedermeier Bonheur, mahonie, 19e eeuw.

669. Thonet kinderstoel

Thonet kinderstoel van gebogen beukenhout, begin 20e eeuw.

674. Camera statief

Houten camera statief.

668. Glazen televisiemeubel

Glazen televisiemeubel op wieltjes.

673. Sparta basic bullet fiets

Zwarte heren Sparta Basic Bullet, 7 versnellingen Shimano en rollerbrake remmen.

678. Banners Fritz Hansen

Promotie materiaal Fritz Hansen.

675. Art deco tafel

Art Deco bijzettafel met glasglans.

433. Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. de Herder

Schilderij, herder met schapen in het bos, olieverf op paneel. Rechts onder gesigneerd J. de Herder, begin 20e eeuw.

666. Tafel

Ovale mahonie tafel beidemeier.

680. Bijzettafel

Engelse ovale mahonie tilt top tafel, eind 19e eeuw.

684. Schaalmodel barkruk, design Jan van Opzeeland

Een schaalmodel van een barkruk, ontworpen door Jan van Opzeeland. Van Opzeeland heeft Dutch Design opgericht en was een oud student van Poul Kjaerholm.

686. Stoel Added, design Gerard de Hoop/Arne Jacobson voor Fritz Hansen 2004

Added is een orginele Sevener (model 3107), ontworpen door Arne Jacobson, met aanpassingen. De stoel heeft een lamp en kleine tafel. Fritz Hansen autoriseerde deze re-design en gaf toestemming voor een gelimiteerde uitgave van deze stoel. De Groninger ontwerper Gerard de Hoop heeft deze stoel herontworpen en deze stoelen waren exclusief te koop bij Room100 in Groningen.

688. Chinees kamerscherm

Chinees houten lakwerk kamerscherm op rode achtergrond beschilderd met Chinese figuren en bloemmotieven. Achterkant zwart met vage schildering. Midden 20e eeuw.

689. Stoel Added, design Gerard de Hoop/Arne Jacobson voor Fritz Hansen 2004

685. Bronzen beeld Yoruba Nigeria

Bronzen beeld van mythologische vogel, haan met menselijke voeten. Komt voor in het scheppingsverhaal in de godsdiensten van de Yoruba (West-Afrika).

695. Philips living color staande lamp

Philips living color staande lamp.

589. Spiegel vergulde lijst

Vergulde Rococo-stijl spiegel van hout en gips, eind 19e eeuw.

442. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. "Inzamelen van de schoven". Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930

681. Salontafel, ontwerp Morten Voss voor Fritz Hansen

Salontafel, model MV50 attitude lounge, ontworpen door Morten Voss voor Fritz Hansen 2007.

506. Pendanten schilderijen, olieverf op paneel

Een pendant van twee schilderijen " "Vissers boten op zee" olieverf op paneel, een rechtsonder en een linksonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen