447. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Medema

Schilderij, landschap, olieverf op doek, linksonder gesigneerd Medema, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 447. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Medema
Veiling Veiling 28 sessie 2

50 x 40 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen