480. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Otter

Schilderij, "Stadsgezicht", olieverf op doek, Roel Otter (1892-1966) Joure, linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 480. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Otter
Veiling Veiling 28 sessie 2

40 x 50 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen