481. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij "herfst boslandschap", olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 481. Schilderij, olieverf op doek
Veiling Veiling 28 sessie 2

80 x 80 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen