451. Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw. Onduidelijk gesigneerd.

Kavelnummer en naam 451. Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw
Veiling Veiling 28 sessie 2

48,5 x 58 cm.

Conditie Kleine beschadigingen doek.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen