514. Thonet stoel

Thonet armstoel, begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 514. Thonet stoel
Veiling Veiling 28 sessie 2

Hoogte 74 cm, breedte 62 cm en diepte 41 cm.

Conditie Beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen