404. Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

Kavelnummer en naam 404. Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio
Veiling Veiling 28 sessie 2

69 x 49 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen