Veiling: Veiling 28 sessie 2 Kunst Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

€ 100 - € 200

Startprijs: € 50,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

Goed.

69 x 49 cm.

Kunst