517. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Wolhoff

Schilderij, "Poortje Deventer" Jan Wolhoff geboren 26 maart 1881 Rotterdam en overleden 10 augustus 1941 te Utrecht. Op 24 maart 1931 vertrokken de schilders Wolhoff (vader en dochter) met hun gezin naar Heerde. Daar stond Jan Wolhoff te boek als kunstschilder en beeldhouwer.

Kavelnummer en naam 517. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Wolhoff
Veiling Veiling 28 sessie 2

23 x 29 cm.

Startbod€ 30
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen