Schilderij, olieverf op board, gesigneerd H.H. Ros

Schilderij "molen aan het water bij volle maan", olieverf op board, Hero Hette Ros (1872-1964). Autodidact kunstschilder woonde en werkte in en om Scheveningen, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Schilderij, olieverf op board, gesigneerd H.H. Ros
Veiling Veiling 28 sessie 2

35 x 50 cm.

Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen