661. Tafel biedermeier

Ronde biedermeier mahonie eettafel, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 661. Tafel biedermeier
Veiling Veiling 28 sessie 2

Hoogte 74 cm en diameter 115cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod€ 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen