566. Zilveren/murano glas clown met fiets, Vittorio Ancini Italië

Zilveren clown, 925/1000, met fiets en versierd met emaille. Broek en schoenen van murano glas. Ontwerp Vittorio Ancini, 20e eeuw Italië.

Kavelnummer en naam 566. Zilveren/murano glas clown met fiets, Vittorio Ancini Italië
Veiling Veiling 28 sessie 2

Hoogte 4,5 cm en breedte 7,8 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen