Veiling: Veiling 28 sessie 2

496. Heren vestzakhorloge 14-karaats op standaard

Een heren vestzakhorloge in 14-karaats 585/1000 gouden geguillocheerde Jugendstil motieven kast. Geëmailleerde wijzerplaat met uur aanduiding in zwarte Romeinse cijfers en minuten en seconden aanduiding Arabische cijfers. Circa 1900.

488. Glazen schalen

Drie glazen schalen.

490. Sculptuur Jana Paroubek

Bronzen sculptuur gemaakt door Jana Paroubek (1940-1987), beeldhouwer van Tsjechisch/ Nederlands afkomst. Opleiding Akademie der bildenden Künste in Praag.

401. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Franz van Rupprecht

Stilleven, gesigneerd Franz Theodor von Rupprecht (1893-1939). Rechtsboven gesigneerd, circa 1930.

469. Schilderij, olieverf op board, 20e eeuw

Schilderij, kunstenaar onbekend, 20e eeuw.

461. Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Schiderij, schilder onbekend, 20e eeuw.

834. Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated Coalmine

Technofix 294 Mechanically Operated Coalmine en Alpine express met benodigdheden. Blikken speelgoed jaren '60. Niet in originele dozen.

417. Art Deco tegeldienblad

Art Deco tegeldienblad met vernikkelde rand. Circa 1920

458. Jugendstil glazen iriserende schaal.

Jugendstil glazen iriserende schaal met geschulpte rand, Bohemen, Tsjechoslowakije circa 1910.

831. Modelauto's Franklin Mint

Diverse modelauto's van Franklin Mint waaronder Rolls Royce, Mercedes Benz, Bugatti, Imperial Sedan en Durham Tourster.

472. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. v.d. Graaf

Schilderij, olieverf op doek, "Trekschuit met molen" gesigneerd H.J. v.d. Graaf. Eerste helft 20e eeuw.

428. Glazen schalen, fles en glazen hoorn

Twee glazen schalen, fles en glazen hoorn.

437. Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Sijthoff

Schilderij, olieverf op paneel "oud Hollands interieur". Gesigneerd G. Sijthoff. Circa 1920.

822. Speelgoed auto's en opwindspeelgoed

Lot divers speelgoed met twee blikken auto's en een turnster.

819. Antieke pop

Antieke pop gemerkt zie foto, biscuit porseleinen hoofd en armen, circa 1920.

815. Matchbox series in orginele verpakking

Acht auto's van Matchbox allen in orginele doos volgende serienummers 3, 5, 6, 7, 11, 12, 17 en 26.

415. Vaas plateel

Plateel vaas met donker gekleurde florale motieven.

423. Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

811. Dinky Toys Commer kraanwagen en Citroen DS 19

Commer kraanwagen en Citroen DS 19 van Dinky Toys, in orginele verpakking.

804. Schuco variant Lasto

Schuco variant Lasto 3042, in orginele verpakking, made in U.S. Zone Germany.

468. Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-Amerika begin 20e eeuw

Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-Amerika begin 20e eeuw

679. Banners Fritz Hansen

Promotiemateriaal Fritz Hansen. Voor-en achterkant zijn dezelfde afbeelding.

664. Halve maantafel

Halve maantafel met met twee lades, mahonie fineer, 20e eeuw.

607. Ganesha

Bronzen Ganesha zittend, 20e eeuw.

571. Zilveren clown jonglerend, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië

Zilveren clown, 925/1000, jonglerend en versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië.

9725 CT Groningen