Veiling: Veiling 28 sessie 2

513. Glazen schalen en vazen

Lot bewerkte glazen schalen en vazen.

494. Schilderij, olieverf op board, gesigneerd Derk van Dijken

Schilderij, olieverf op board, rechtsonder gesigneerd Derk van Dijken.

538. Tegeltableau

Vierpas tegeltableau met motief van springertjes. Omlijst, 19e eeuw.

534. Lepelrek met antieke tinnen lepels

Houten lepelrek met 12 vroeg 19e eeuwse tinnen lepels.

557. Klarinet met toebehoren

Oefen klarinet met toebehoren.

564. Zilveren clown met lasso, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië

Zilveren clown, 925/1000, met lasso en versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië.

570. Zilveren clown met ballonnen, Pietro Sorini & Ilario Casi Italië

Zilveren clown, 925/1000, met ballonnen en versierd met emaille. Ontwerp Pietro Sorini & Ilario Casi, 20e eeuw Italië.

839. Matrozen poppen

Vijf Matrozen poppen, een gemerkt Norah Wellings, Holland America Line, circa 1930.

575. Persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam

Drie tienkantige persglazen schalen in verschillende maten en kleuren. Ontwerp K.C.P de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

574. Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

Kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

840. Tri-ang hijskraan model Jones KL 44, Engeland

Een metalen hijskraan van het merk Tri-ang gemaakt in Engeland, jaren '50. Model Jones KL 44.

605. Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met 14k gouden pastonslot.

Zoetwaterparels cultivé. Halsketting met 14k gouden pastonslot. Gemerkt: 585.

610. Terracotta beeld, Noordelijk Qi dynastie stijl

Terracotta beeld van een hofmedewerker van de Noordelijke Qi dynastie. Het beeld is gekocht met een certificaat van echtheid.

616. Schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Ekke Kleima

Portret van een jonge vrouw, olieverf op doek, toegeschreven aan Ekke Abel Kleima (1899-1958). Gronings schilder en lid van de Groninger Kunstkring de Ploeg. Annotatie zijkant schilderij.

620. Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw

Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw

635. Zilver + divers. Lot (11x) waaronder theelepels, suikertang etc. o.a. Nederlands.

Zilver + divers. Lot( 11x) waaronder theelepels, suikertang etc. o.a. Nederlands. Bestaande uit: A. 7 zilveren theelepels. B. Zilveren suikerschep. C. Lepelvaasje met zilveren rand. D. Suiker/ kandij schaal met zilveren voet.

650. Zeefdruk "Cream of mushroom" Andy Warhol

Zeefdruk "Cream of mushroom" uit serie 1 Campbell's Soup Cans van Andy Warhol. Hoge kwaliteit zeefdruk op museum karton uit de jaren '80, inclusief lijst.

660. Wijntafel met marmerenblad

Biedermeier spinnekop wijntafel met marmerenblad, eind 19e eeuw.

670. Bijzettafeltjes

Set van drie bijzettafels, chromen poten met rookglas blad.

672. Barkrukken, designer Dirk van Sliedrecht

Twee barkrukken jaren '70 Rohé Noordwolde, ontworpen door Dirk van Sliedrecht.

687. Chinees kamerscherm

Chinees houten kamerscherm met hand gestoken panelen, midden 20e eeuw.

474. Voetbal stoel

Rood/witte voetbal stoel.

647. Fauteuil Perobell Spanje

Fauteuil Perobell Spanje.

586. Chinese famille verte borden

famille verte borden met decoraties in cartouche van figuren en flora. Eind 19e eeuw.

9725 CT Groningen