Veiling: Veiling 29 Aziatica 1 - Porseleinen bord, Kutani - Japan - 19e eeuw

1 - Porseleinen bord, Kutani - Japan - 19e eeuw

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Porseleinen bord - Japan - 19e eeuw, Kutani.

In goede staat met gebruikssporen.

Diameter 30,5 cm en hoogte 4,5 cm.

Aziatica