Veiling: Veiling 29
Algemene kunst en antiek veiling
259. Friese stoelklok
Friese stoelklok met beschilderde ijzeren wijzerplaat, korte slinger en enkel gewicht. Zeemeerminnen op de houten achterplank en loden versieringen rondom.
273. Beddenpan
Platronde koperen beddenpan met scharnierende messing deksel aan houten steel. Circa 1900.
290. Ets, Jan Toorop
Ets J.W. Toorop (1858-1928), Domburg zeegezicht met vogels, nr. E.A..
280. Bakelieten sigarettenhouder Art Deco
Bakelieten sigarettenhouder met gevlekte bruine buitenzijde met reliëf decoratie op de bovenzijde en voorkant. Met draaimechaniek en groen gevlekte binnenzijde met vakken voor sigaretten en lucifers.
292. Litho, Jan Steen
Litho Jan Steen (1938-2016), balancerend figuur. Gesigneerd in potlood.
246. Divers lot karaffen
Vier verschillende karaffen met stop, circa 1920.
154. Divers lot maskers en gong
Lot met drie Afrikaanse maskers en een houten gong.
37. Snuffbottle
Peking glas snuffbottle met decoratie van een draak in twee kleuren blauw op een witte achtergrond.
317. Schilderij, olieverf op doek
"Man zonder gezicht", kunstenaar is onbekend. 20e eeuw.
163. Chocoladevormen lammeren
Twee blikken chocoladevormen lammeren. Eerste helft 20e eeuw.
312. Schilderij, olieverf op doek
186. Pompoen glas
Gele hand geblazen pompoen, in Murano stijl. Eind 20e eeuw.
415. Atlas legervoertuigen
Legervoertuigen waaronder Kübelwagen Typen 82, Panzerwerfer 42 auf Maultier SdKfz 4/1, SdKfz 251 Wurfrahmen en Hanomag SdKfz 251/1.
183. Camera Mamiya C3 Professional
Camera Mamiya C3 Professional met toebehoren in zwarte leren tas.
417. Divers lot speelgoed auto's
Divers lot speelgoed auto's waaronder Dinky Toys, matchbox en Lion Toys.
173. Theestoof en ketel op rechaud
Mahoniehouten theestoof met messing emmer Willem III, hierbij een messing ketel op rechaud.
301. Schilderij, olieverf op doek, Riebeek
Schilderij olieverf op doek, terugkerende vissersschepen, rechtsonder gesigneerd Riebeek. Eerste helft 20e eeuw.
150. Beelden Vili, Congo
Drie houten beelden Vili, Congo, begin 20e eeuw. Hierbij een houten beeld, Afrika, 20e eeuw.
5. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw
Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.
225. Glazen koekjespot en bowl schaal
Geslepen glazen koekjes pot op voet met deksel en een geslepen glazen bowl schaal met deksel, onderschaal en lepel. Circa 1920.
267. Friese staartklok (kantoortje)
9725 CT Groningen