Veiling: Veiling 29


Algemene kunst en antiek veiling



Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

Aziatica € 380 - € 550 (Startprijs: € 190,00)

Bekijk kavel

Imari borden, Japan 1900

Drie Japans Imari borden, circa 1900.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Imari vazen, Japan

Lot Japans Imari, drie vazen waarvan twee met deksel. 19e eeuw.

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Imari bord, schaal en vaas, Japan

Lot Japans Imari, vaas 19e eeuw, bord en schaal 20e eeuw.

Aziatica € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Lot Chinees porselein

Lot met een Nanking gemberpot, twee Chinese bolvaasjes en een bloempot.

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Hout, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw

Hout, twee beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw.

Etnografica € 100 - € 150 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Kalebas + leder en diversen. Twee kalebassen waaronder Maasaï. Kenia

Kalebas + leder en diversen. Twee kalebassen waaronder Maasaï. Kenia versierd met schelpen en 1 andere Oost Afrika.

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Hout, Akuaba Ashanti dolls. Ghana Afrika

Hout, Akuaba Ashanti dolls. Ghana Afrika. Vruchtbaarheidsbeelden/ poppen.

Etnografica € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Hout + divers. Zogenaamd "Sickness" masker. Afrika.

Hout + divers. Zogenaamd "Sickness" masker. Afrika. Afrikaans ziekte masker. Ziekte werd vaak gezien als een straf opgelegd door de geesten van voorouders. Door te dansen met de maskers stelden ze de geesten gerust en waarschuwden ze de gemeenschap om de regels en verantwoordelijkheden na te leven.

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Hout, Yoruba hoofd , Nigeria Afrika

Hout, Yoruba hoofd, Nigeria Afrika.

Etnografica € 100 - € 150 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Hout + divers. Lot, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw

Houten beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw.

Etnografica € 140 - € 190 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Houten beelden Bali

Twee Balinese houten beelden van en man en een vrouw in traditionele kledij.

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico

Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico. Halsketting gemerkt: 925 en Mexico. Armband gemerkt: 800 en Allise.

Sieraden € 60 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Fotocamera's

Drie klapcamera's, Voigtländer, Adoxar en Coronet. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Groninger adresboek 1964

Groninger adresboek 1964 samengesteld naar officiële gegevens uit het Gemeentelijk Bevolkingsregister. Namenlijst van gezinshoofden en andere ingezeten die voor vermelding in aanmerking komen.

Boeken € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Fotocamera's, Zenit en Beier

Lot fotocamera's, Zenit 3M, Zenit-E en Beier Precisa.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Camera Mamiya C3 Professional

Camera Mamiya C3 Professional met toebehoren in zwarte leren tas.

Curiosa € 100 - € 160 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Fotocamera's

Drie klapcamera's, Solida, Kodak, Voigtländer een met hoes. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Kapstok

Mechelse eikenhouten kapstok met messing haken. Circa 1900.

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Kledinghangers

Elf vintage skai kledinghangers met studs uit de jaren '60.

Curiosa € 40 - € 50 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Leinbrock's Ideal Kaffeemühle

Leinbrock's Ideal Kaffeemühle, koffiemolen voor proffesioneel gebruik vroeger in café of restaurant. Circa 1900.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

LOT-TISSIMO

U kunt via de website van LOT-TISSIMO live meebieden tijdens onze veiling.

Contact


Adres
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
Groningen

Telefoonnummer
050-5532122.