Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

51 - Kommen

Twee kommen met een decor van een tempel, 18e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

150 - Hout + divers. Lot, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw

Houten beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw.

Etnografica € 140 - € 190 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

151 - Hout, Yoruba hoofd, Nigeria Afrika

Hout, Yoruba hoofd, Nigeria Afrika.

Verkocht voor € 60,00

Etnografica € 100 - € 150 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

152 - Akuaba Ashanti dolls, Ghana Afrika

Houten Akuaba Ashanti dolls, Ghana Afrika. Vruchtbaarheidsbeelden/poppen.

Etnografica € 20 - € 60 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

153 - Maskers uit Mexico, Indonesie en Sri Lanka

Lot maskers, Mexico, Indonesië en Sri Lanka. 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Etnografica € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

154 - Divers lot maskers en gong

Lot met drie Afrikaanse maskers en een houten gong.

Bekijk kavel

155 - Hout, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw

Hout, twee beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

156 - Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico

Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico. Halsketting gemerkt: 925 en Mexico. Armband gemerkt: 800 en Allise.

Verkocht voor € 40,00

Sieraden € 60 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

157 - Heksenballen en bal van schelpen

Lot met twee heksenballen en een bal gemaakt van schelpen.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

158 - Koperen doofpot

Bijzonder model doofpot, koper met messing deksel, 19e eeuw.

Antiek € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

159 - Divers lot curiosa

Divers lot waaronder een koperen pot, tegel, speculaasplank en geëmailleerde schaal.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

160 - Fotocamera's

Drie klapcamera's Voigtländer, Adoxar en Coronet. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

161 - Bloempot Zenith Gouda Holland plateel

Bloempot Zentih Gouda Holland plateel Marko B..

Verkocht voor € 30,00

Toegepaste kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

162 - Vaas plateel

Plateel vaas decor Agnes plateelbakkerij Zuid Holland. Circa 1925.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

163 - Chocoladevormen lammeren

Twee blikken chocoladevormen lammeren. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

164 - Rotan krukken en hanglampen

Twee vintage rotan krukken en twee groene bollampen, jaren '70.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

165 - Fotocamera's

Lot met drie uitklapbare fotocamera's, Beier, Zeiss Ikon en Kodak, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

166 - Blikken kraantjespot, theebus en dienblad

Blikken cilindervormige kraantjespot Louis XVI stijl, theebus en dienblad.

Antiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

167 - Groninger adresboek 1964

Groninger adresboek 1964 samengesteld naar officiële gegevens uit het Gemeentelijk Bevolkingsregister. Namenlijst van gezinshoofden en andere ingezeten die voor vermelding in aanmerking komen.

Verkocht voor € 20,00

Boeken € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

168 - Fotocamera's Zenit en Beier

Lot fotocamera's Zenit 3M, Zenit-E en Beier Precisa.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

169 - Vuurbokken

Een paar vuurbokken ijzer met bronzen decoratieve voorkant. Circa 1900.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

170 - Koperen aker en haardtang

Koperen aker met messing hengsel geklinknageld met haardtang. Begin 19e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

171 - Kerkkandelaar

Bronzen kerkkandelaar, circa 1900.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

172 - Koperen hanglamp

Koperen hanglamp met facet geslepen glas. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

173 - Theestoof en ketel op rechaud

Mahoniehouten theestoof met messing emmer Willem III, hierbij een messing ketel op rechaud.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel