Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

241. Divers lot glazen

Lot met vijf verschillende glazen, circa 1920.

400. Atlas Dinky Toys schaal 1:43

Zeven Atlas Dinky Toys in originele verpakking waaronder 203 peugeot, renault dauphine, citroen traction 11, berline 403 peugeot, citroen ds 19, coupe borgward isabella en 2cv citroen modele 61.

249. Borduurwerk in lijst

Antiek borduurwerk ingelijst. Romantische taferelen Duitsland eind 19e eeuw.

407. Divers lot speelgoed auto's

Lot met 23 verschillende speelgoed auto's waaronder Matchbox.

266. Friese stoelklok

Friese stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat met Romeinse-en Arabische cijfers, korte slinger, zeemeermannen op de achterplaat, enkel gewicht en wekker met twee gewichtjes.

263. Friese staartklok

Friese staartklok, meekrap eikenhouten kast, beschilderde ijzeren wijzerplaat met maan duiding, enkel gewicht en wekker met twee gewichtjes. Boven op de kast een metalen Atlasfiguur geflankeerd door twee keer de Faam.

409. Atlas legervoertuigen

Legervoertuigen waaronder Universal Bren Carrier Mk 2, Dodge command car, GMC CCKW 353 Box truck, Dodge WC63, Chevrolet C8A, Jeep Willys MB, GMC DUKW353, Dodge WC54 en Ford GPA.

272. Theestoof

Mahoniehouten theestoof met messing bak
Willem III. Eind 19e eeuw.

270. Lantaarnklok

Lantaarnklok met messing wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers, crica 1900.

261. Dubbel gebogen bureau

Klassiek dubbel gebogen bureau met klep.

275. Wagenschot Giovanni Narchetti

Siciliaans wagenschot of achterschamel van hout en smeedijzer gepolygromeerd en rijkelijk versierd met engelen, dieren en hoofden. Gemaakt door Maestro Giovanni Narchetti uit Scicli Sicilië. Circa 1900.

199. Kapstok

Mechelse eikenhouten kapstok met messing haken. Circa 1900.

288. Plated theeservies

Engels plated servies, 4-delig.

294. Linosnede, Arie Zuidersma

Linosnede Ameland, Arie Zuidersma. Hierbij een andere druk Essen. Gesigneerd in potlood.

35. Penselenbeker

Porseleinen penselenbeker gedecoreerd met kalligrafie, 20e eeuw.

41. Japanse aquarel

Japanse aquarel gesigneerd Rokuro Japan.

40. Agaten sculptuur

Twee schildpadden op een rots.

46. Craquele kom

Craquele kom, onderzijde gemerkt.

296. Aquarel Jip en Janneke, Fiep Westendorp

Aquarel Jip en Janmeke. In de stijl van Fiep Westendorp. Verso sticker met omschrijving. Niet gesigneerd.

45. Republic kom

Republic kom met een draken decor.

39. Kommen, 19e eeuw

Twee kommen met blauw landschappelijk decor. Aan de binnenkant gesigneerd.

298. Linosnede, Arie Zuidersma

Linosnede, Arie Zuidersma, Steenstilbrug en Zuidhorn (?).

318. Batik schilderij, Frigitte Schaap-Holster

Batik schilderij, rechtsonder gesigneerd Holster (1916-2006). Het schilderij "Bonze Age" is tentoongesteld in Grand Palais des Champs Elysees Paris 1980. Holster was een leerling van Anton Pieck.

49. Shunga Utagawa Kunisac

Erotische voorstelling, twee pagina's aaneen verbonden. Gedrukt in circa 1835.

267. Friese staartklok (kantoortje)

9725 CT Groningen