Veiling: Veiling 29
Algemene kunst en antiek veiling
241. Divers lot glazen
Lot met vijf verschillende glazen, circa 1920.
400. Atlas Dinky Toys schaal 1:43
Zeven Atlas Dinky Toys in originele verpakking waaronder 203 peugeot, renault dauphine, citroen traction 11, berline 403 peugeot, citroen ds 19, coupe borgward isabella en 2cv citroen modele 61.
249. Borduurwerk in lijst
Antiek borduurwerk ingelijst. Romantische taferelen Duitsland eind 19e eeuw.
407. Divers lot speelgoed auto's
Lot met 23 verschillende speelgoed auto's waaronder Matchbox.
266. Friese stoelklok
Friese stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat met Romeinse-en Arabische cijfers, korte slinger, zeemeermannen op de achterplaat, enkel gewicht en wekker met twee gewichtjes.
263. Friese staartklok
Friese staartklok, meekrap eikenhouten kast, beschilderde ijzeren wijzerplaat met maan duiding, enkel gewicht en wekker met twee gewichtjes. Boven op de kast een metalen Atlasfiguur geflankeerd door twee keer de Faam.
409. Atlas legervoertuigen
Legervoertuigen waaronder Universal Bren Carrier Mk 2, Dodge command car, GMC CCKW 353 Box truck, Dodge WC63, Chevrolet C8A, Jeep Willys MB, GMC DUKW353, Dodge WC54 en Ford GPA.
272. Theestoof
Mahoniehouten theestoof met messing bak
Willem III. Eind 19e eeuw.
270. Lantaarnklok
Lantaarnklok met messing wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers, crica 1900.
261. Dubbel gebogen bureau
Klassiek dubbel gebogen bureau met klep.
275. Wagenschot Giovanni Narchetti
Siciliaans wagenschot of achterschamel van hout en smeedijzer gepolygromeerd en rijkelijk versierd met engelen, dieren en hoofden. Gemaakt door Maestro Giovanni Narchetti uit Scicli Sicilië. Circa 1900.
199. Kapstok
Mechelse eikenhouten kapstok met messing haken. Circa 1900.
294. Linosnede, Arie Zuidersma
Linosnede Ameland, Arie Zuidersma. Hierbij een andere druk Essen. Gesigneerd in potlood.
35. Penselenbeker
Porseleinen penselenbeker gedecoreerd met kalligrafie, 20e eeuw.
41. Japanse aquarel
Japanse aquarel gesigneerd Rokuro Japan.
296. Aquarel Jip en Janneke, Fiep Westendorp
Aquarel Jip en Janmeke. In de stijl van Fiep Westendorp. Verso sticker met omschrijving. Niet gesigneerd.
39. Kommen, 19e eeuw
Twee kommen met blauw landschappelijk decor. Aan de binnenkant gesigneerd.
298. Linosnede, Arie Zuidersma
Linosnede, Arie Zuidersma, Steenstilbrug en Zuidhorn (?).
318. Batik schilderij, Frigitte Schaap-Holster
Batik schilderij, rechtsonder gesigneerd Holster (1916-2006). Het schilderij "Bonze Age" is tentoongesteld in Grand Palais des Champs Elysees Paris 1980. Holster was een leerling van Anton Pieck.
49. Shunga Utagawa Kunisac
Erotische voorstelling, twee pagina's aaneen verbonden. Gedrukt in circa 1835.
267. Friese staartklok (kantoortje)
9725 CT Groningen