Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

1. Porseleinen bord, Kutani - Japan - 19e eeuw

Porseleinen bord - Japan - 19e eeuw, Kutani.

8. Zes rijst of theekommen - China - 19e eeuw

Zes rijst of theekommen - China - 19e eeuw.

13. Twee Imari borden en een schaal - Japan- 19e eeuw

Twee Imari borden en een schaal - Japan- 19e eeuw.

11. Twee Imari borden - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode)

Twee Imari borden - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode).

207. Koperen ketels

Lot met vier verschillende koperen ketels, circa 1900.

201. Antieke olielampjes

Twee smeedijzeren olielampjes, een dubbel crusie en een Betty-lamp. Circa 1800.

213. Houten schooltas

Houten schooltas, beschilderd met een vélocipède.

200. Ikoon

Russische ikoon op paneel.

203. Blaasbalg

Leren blaasbalg met hout en messing. Afbeelding van een uit hout gestoken visser met pijp, circa 1900.

18. Imari borden - Japan - 19e eeuw

Vijf Imari borden - Japan - 19e eeuw.

206. Koperen ketels en doofpot

Lot met een koperen doofpot met messing deksel, een messing zakketel en een messing ketel.

210. Kandelaars Koninklijke Tichelaar Makkum

Handmatig gedecoreerde aardewerk kandelaars op pootjes van Royal Makkum.
Gemerkt met het gekroonde schildje met de gekruiste T's van Royal Makkum Tichelaar voorzien van twee signaturen.

208. Globe, G. Thomas

Franse globe, editor G. Thomas Paris. Gipsen bol met staatkundige kaart op zwart houten gedraaide voet met messing gradenboog. Eind 19e eeuw.

216. Rijtuig stoven

Lot met drie stoven, een koperen rijtuig stoof voor de voeten van de koetsier, Holland eind 19e eeuw. Een Engelse ronde mahoniehout met messing kruik voor de passagiers, 19e eeuw. En een eiken houten stoof met messing hengsel.

217. Divers lot sieraden

Divers lot waaronder armbanden, oorbellen en kettingen.

295. Tekening, Eppo Doeve

De juwelendief, deels ingekleurde rekening, Eppo Doeve (1907-1981). Gesigneerd in potlood. Herkomst SNS reaal kunstcollectie.

223. Majolica schotel en bord

Friese majolica schotel met springende ruiter, hierbij een ander bord.

26. Imari bord, schaal en vaas, Japan

Lot Japans Imari, vaas 19e eeuw, bord en schaal 20e eeuw.

204. Divers lot plate

Lot divers plate waaronder een strooier, twee bonbonmandjes, theelepels, suikerschep, klontjestang, theezeef, dekseldoos en asbak.

233. Bureaulamp

Bureaulamp, groen glazen kap met messing voet ook wel bankierslamp of notarislamp genoemd.

238. Groen geglazuurde vuurtesten en komforen

Twee licht groen geglazuurde komforen op drie poten en twee licht groen geglazuurde vuurtest op ronde voet. Friesland circa 1920.

237. Soepterrine Petrus Regout en plooischotel Delft

Soepterrine met deksel en lepel Petrus Regout Maastricht en een diepe plooischotel Porcelyne Fles Delft.

245. Droppelminna's

Drie tinnen kraantjespotten van verschillend formaat, twee beschilderd en een blank tin.

247. Kledinghangers

Elf vintage skai kledinghangers met studs uit de jaren '60.

302. Schilderij, olieverf op board

Schilderij olieverf op board, Curacao gesigneerd rechtsboven. Circa 1967.

9725 CT Groningen