Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

402. Atlas Dinky Toys schaal 1:43

Acht Atlas Dinky Toys in orginele verpakking waaronder coupe mercedes benz 300 se, porsche 356A coupe, opel kadett, opel rekord taxi, volvo 122s, mercedes 190 sl, volkswagen en opel kapitan.

234. Glazen stolpen, schenkkan en jampot

Lot met drie glazen stolpen met onderschotel, schenkkan en jampot.

401. Atlas Dinky Toys schaal 1:43

Zes Atlas Diny Toys in orginele verpakking waaronder triumph tr2 sports, aston martin dB3 sport, simca 9 aronde, auto de course talbot-lago, alfa romeo 1900 super sprint en austin healy 100.

406. Atlas legervoertuigen

Legervoertuigen waaronder Citroen type 23, SdKfz 222, Kfz 305, SdKfz 223 en SdKfz 11.

408. Lego

Originele houten Lego kist met verschillende aanvullende legostenen uit de jaren '60.

255. Wandbord messing

Wandbord messing met afbeelding van een Egyptische scarabee, begin 20e eeuw.

405. Atlas legervoertuigen

Legervoertuigen waaronder Kfz 305 Blitz, SdKfz 234/2 Puma, Schwimmwagen Typ 166, ZIS-6/BM-13 'katyusha' en SAS willys Jeep.

253. Verzamelbox grootste werken Louis Couperus

De belangrijkste werken van Couperus. Bestaande uit; De boeken der kleine zielen, Eline Vete, De koningsromans, De stille kracht, Noodlot, Extase, Metamorfose, Psyche Fidessa, Langs lijnen van geleidelijkheid en Van oude mensen, de dingen, die voorbijgaan... Met stofomslag en leeslint. Uitgeverij Brilliant Books.

404. Atlas legervoertuigen

Legervoertuigen waaronder m3a-1 75 mm, gmc cckv 353, m3 half-track, cckw 353 truck gasoline tank en multiple gun motor carriage m16.

29. Blanc de Chine

Twee Chinese Blance de Chine beelden van oosterse wijzen, 20e eeuw.

304. Olieverf op board

Abstract schilderij olieverf op board. Circa 1970.

28. Twee porseleinen wierookbranders - China - begin 20e eeuw

Twee porseleinen wierookbranders - China - begin 20e eeuw.

165. Fotocamera's

Lot met drie uitklapbare fotocamera's, Beier, Zeiss Ikon en Kodak, eerste helft 20e eeuw.

311. Schilderij, olieverf op doek, Lee

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd door Jacoba Adriana (Coba) van der Lee (1893-1972). Van der Lee volgde een opleiding aan de Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijs in Amsterdam. Van der Lee schilderde onder meer landschappen en portretten.

258. Lantaarnklok

Lantaarnklol op houten stoel, messing wijzerplaat met Romeinse cijfers en lange slinger.

51. Kommen

Twee kommen met een decor van een tempel, 18e eeuw.

169. Vuurbokken

Een paar vuurbokken ijzer met bronzen decoratieve voorkant. Circa 1900.

174. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder dienblad, twee kandelaren, theelepels en lepels.

178. Divers lot weegschalen

Lot met verschillende weegschalen, circa 1900.

172. Koperen hanglamp

Koperen hanglamp met facet geslepen glas. Eerste helft 20e eeuw.

175. Ketelhanger en kookpot

Gietijzeren kookpot en smeedijzeren ketelhanger. 19e eeuw.

414. Modelauto's Burago

Modelauto's Burago Italië waaronder Chevrolet Bel Air 1950, Cadillac Series 62 1947, Chevrolet Corvette 1957 en Mercedes 300 SL 1954.

180. Hanglamp Gispen stijl

Art Deco hanglamp, witte kap met messing pendel.

181. Handgeschilderde vaas

Handgeschilderde vaas decor Rubens.

177. Haardplaat

Gietijzeren haardplaat met afbeelding van een Empire vaas een krans.

9725 CT Groningen