Veiling: Veiling 29
Algemene kunst en antiek veiling
240. Divers lot olielampen
Lot met vier verschillende opaline olielampen, circa 1900.
403. Atlas Dinky Toys schaal 1:43
Vijf Atlas Dinky Toys in originele verpakking waaronder lincoln premiere, PL 17 panhard, studebaker commander, cabriolet ford ''thunderbird'' en buick roadmaster.
256. Victoriaans parelmoeren visitekaarthouder
Victoriaans parelmoeren visitekaarthouder, Engeland circa 1900.
254. Handgeschilderde porseleinen borden MZ Austria
Twee handgeschilderde porseleinen borden van porseleinfabriek Moritz Zdekauers in Oostenrijk. Circa 1900.
410. Atlas legervoertuigen
Legervoertuigen waaronder Bedford OYD, AMD 35 Panhard 178, Ford m20, Armored Utility car, Panhard Kegresse p-16, m3 Scout car, Humber Armoured, car MK IV en Polish Army Prague 1968.
284. Glazen schaaltjes en waterglazen, A.D. Copier Leerdam
Zes glazen schaaltjes en twee waterglazen Gilde, ontwerp A.D. Copier. Glasfabriek Leerdam.
297. Zeefdruk, Corneille
Zeefdruk, Corneille (Guillaume van Beverloo 1922-2010), "dino met chinees figuur". Gesigneerd met potlood en '90. Oplage 200 stuks, dit is nummer 165.
38. Stemcup
Hoornen libation/stemcup met Archaïsche motieven.
158. Koperen doofpot
Bijzonder model doofpot, koper met messing deksel, 19e eeuw.
308. Schilderij, olieverf op doek, A. van Gilst
Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd A. van Gilst (1898-1981), "Larens interieur". Arnout van Gilst was schilder en tekenaar van voornamelijk boerderijen en landschappen. Van Gilst schilderde in een naturalistische-impressionistische stijl.
196. Dagobert stoel
Dagobert stoel met leren zitting en rug met rijk gedecoreerd houtsnijwerk. Eerst helft 20e eeuw.
248. Kookpotten
Twee bronzen kookpotten met hengsel en een messing kookpot met hengsel. Circa 1900.
306. Schilderij, olieverf op doek, C.H. ter Reehorst
Schilderij, olieverf op doek. Landschap door Carel Hubertus (John) ter Reehorst (1901-1985). Rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.
268. Kloosterstoel
Eikenhouten kloosterstoel met handgestoken versiering in de rugleuning. 19e eeuw.
264. Pianobankje met bladmuziek
Houten pianobank met open klapbare zitting gevuld met bladmuziek.
221. Eerste dag enveloppen Isle of Man en Israël
Eerste dag enveloppen van Isle of Man en Israël.
24. Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw
Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw.
236. Divers lot koper
Divers lot koper waaronder een bewerkte snuiter, kledingborstels, haardstel en kaarsenstandaard.
250. Leinbrock's Ideal Kaffeemühle
Leinbrock's Ideal Kaffeemühle, koffiemolen voor professioneel gebruik in café of restaurant. Circa 1900.
159. Divers lot curiosa
Divers lot waaronder een koperen pot, tegel, speculaasplank en geëmailleerde schaal.
167. Groninger adresboek 1964
Groninger adresboek 1964 samengesteld naar officiële gegevens uit het Gemeentelijk Bevolkingsregister. Namenlijst van gezinshoofden en andere ingezeten die voor vermelding in aanmerking komen.
166. Blikken kraantjespot, theebus en dienblad
Blikken cilindervormige kraantjespot Louis XVI stijl, theebus en dienblad.
9725 CT Groningen