Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

240. Divers lot olielampen

Lot met vier verschillende opaline olielampen, circa 1900.

403. Atlas Dinky Toys schaal 1:43

Vijf Atlas Dinky Toys in originele verpakking waaronder lincoln premiere, PL 17 panhard, studebaker commander, cabriolet ford ''thunderbird'' en buick roadmaster.

30. Gemberpotten

Twee Chinese gemberpotten, begin 20e eeuw.

256. Victoriaans parelmoeren visitekaarthouder

Victoriaans parelmoeren visitekaarthouder, Engeland circa 1900.

254. Handgeschilderde porseleinen borden MZ Austria

Twee handgeschilderde porseleinen borden van porseleinfabriek Moritz Zdekauers in Oostenrijk. Circa 1900.

410. Atlas legervoertuigen

Legervoertuigen waaronder Bedford OYD, AMD 35 Panhard 178, Ford m20, Armored Utility car, Panhard Kegresse p-16, m3 Scout car, Humber Armoured, car MK IV en Polish Army Prague 1968.

284. Glazen schaaltjes en waterglazen, A.D. Copier Leerdam

Zes glazen schaaltjes en twee waterglazen Gilde, ontwerp A.D. Copier. Glasfabriek Leerdam.

297. Zeefdruk, Corneille

Zeefdruk, Corneille (Guillaume van Beverloo 1922-2010), "dino met chinees figuur". Gesigneerd met potlood en '90. Oplage 200 stuks, dit is nummer 165.

38. Stemcup

Hoornen libation/stemcup met Archaïsche motieven.

158. Koperen doofpot

Bijzonder model doofpot, koper met messing deksel, 19e eeuw.

308. Schilderij, olieverf op doek, A. van Gilst

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd A. van Gilst (1898-1981), "Larens interieur". Arnout van Gilst was schilder en tekenaar van voornamelijk boerderijen en landschappen. Van Gilst schilderde in een naturalistische-impressionistische stijl.

171. Kerkkandelaar

Bronzen kerkkandelaar, circa 1900.

196. Dagobert stoel

Dagobert stoel met leren zitting en rug met rijk gedecoreerd houtsnijwerk. Eerst helft 20e eeuw.

248. Kookpotten

Twee bronzen kookpotten met hengsel en een messing kookpot met hengsel. Circa 1900.

251. Amfora vaas

Plateel amfora vaas Arnhem.

306. Schilderij, olieverf op doek, C.H. ter Reehorst

Schilderij, olieverf op doek. Landschap door Carel Hubertus (John) ter Reehorst (1901-1985). Rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

268. Kloosterstoel

Eikenhouten kloosterstoel met handgestoken versiering in de rugleuning. 19e eeuw.

264. Pianobankje met bladmuziek

Houten pianobank met open klapbare zitting gevuld met bladmuziek.

221. Eerste dag enveloppen Isle of Man en Israël

Eerste dag enveloppen van Isle of Man en Israël.

24. Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw

Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw.

236. Divers lot koper

Divers lot koper waaronder een bewerkte snuiter, kledingborstels, haardstel en kaarsenstandaard.

250. Leinbrock's Ideal Kaffeemühle

Leinbrock's Ideal Kaffeemühle, koffiemolen voor professioneel gebruik in café of restaurant. Circa 1900.

159. Divers lot curiosa

Divers lot waaronder een koperen pot, tegel, speculaasplank en geëmailleerde schaal.

167. Groninger adresboek 1964

Groninger adresboek 1964 samengesteld naar officiële gegevens uit het Gemeentelijk Bevolkingsregister. Namenlijst van gezinshoofden en andere ingezeten die voor vermelding in aanmerking komen.

166. Blikken kraantjespot, theebus en dienblad

Blikken cilindervormige kraantjespot Louis XVI stijl, theebus en dienblad.

9725 CT Groningen