268. Kloosterstoel

Eikenhouten kloosterstoel met handgestoken versiering in de rugleuning. 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 268. Kloosterstoel
Veiling Veiling 29

Hoogte 119 cm, breedte 58 en diepte 46 cm.

Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen