Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

214. Divers lot koffiemolens

Zes houten koffiemolens en een messing koffiemolen. Circa 1900.

17. Vier Imari borden - Japan - 19e eeuw

Vier Imari borden - Japan - 19e eeuw.

10. Twee Imari borden - China - eerste helft 18e eeuw (Yongzheng periode)

Twee Imari borden - China - eerste helft 18e eeuw (Yongzheng periode).

293. Schilderij, olieverf op paneel, Fokko Rijkens

Schilderij, olieverf op paneel, Fokko Rijkens (1961- heden), "feest in tuin". Linksonderin gesigneerd met monogram.

190. Hoekstoel

Engelse Regency stijl mahoniehouten hoekstoel met groene bekleding.

170. Koperen aker en haardtang

Koperen aker met messing hengsel geklinknageld met haardtang. Begin 19e eeuw.

309. Schilderij, olieverf op doek, J. Viester

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd door Johannes Hendrik Viester (1908-1983). Viester woonde en werkte in het kunstenaarsdorp Bergen aan Zee.

307. Schilderij, olieverf op doek, G. Roemers

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd G. Roemers (1900-1965), "Berggezicht Stalden". Gerhard Cohn Roemers werd geboren in Berlijn en tot Nederlander genaturaliseerd.

50. Dekselvaas

Blauw witte dekselvaas, 19e eeuw.

43. Netsuke

Houten netsuke van een figuur zittend op een vrucht met scroll in zijn hand. Gesigneerd Edo periode.

36. Stemcup teadust glazuur

Porseleinen stemcup met teadust glazuur. Onderzijde met 6 karaktermerk in dubbele cirkel, 20e eeuw.

299. Schilderij, olieverf op paneel, in de stijl van Breitner

Schilderij, olieverf op paneel, paard en wagen in Amsterdamse straatsetting. Niet gesigneerd, in de stijl van Breitner.

285. Schaakspel been, 19e eeuw

Antiek 19e eeuws benen schaakspel.

265. Halstoel

Victoriaanse halstoel van massief mahonie, uitgestoken rugleuning en staande op gedraaide voorpoten.

32. Twee hardstenen beeldjes, griffioen - China - tweede helft 20e eeuw

Twee hardstenen beeldjes, griffioen - China - tweede helft 20e eeuw.

242. Divers lot tin

Divers lot tin waaronder een lepelrek, twee trechters, theebus, strooier en klein maatbekertje.

14. Zes blauw witte borden - China - ca. 1700 (Kangxi periode)

Zes blauw witte borden - China - ca. 1700 (Kangxi periode).

314. Schilderij, olieverf marouflé, Van Raay

Schilderij, olieverf marouflé, rechtsonder gesigneerd Van Raay, "De Vecht bij Loenen".

287. Gebronst epoxy beeld, Tummers-Van Hasselt

Gebronst epoxy beeld van Mariken van Nieumeghen. Gemaakt door Vera Louise Maria Tummers-Van Hasselt (1924-2014). Gesigneerd op de voet.

16. Drie Imari borden en een schaal - Japan - 19e eeuw

Drie Imari borden en een schaal - Japan - 19e eeuw.

19. Divers porselein - China / Japan / Maastricht - 18e / 19e en 20e eeuw

Divers porselein - China / Japan / Maastricht - 18e / 19e en 20e eeuw.

224. Stoven Friese kerfsnede

Twee houten Friese kerfsnede stoven met messing hengsel.

209. Divers lot gereedschap

Divers lot waaronder tangen, knijptang, kaarsensnuiter en wafelijzer.

215. Divers lot keukengerei

Divers lot antiek koper en messing keukengerei.

229. Bowlschalen

Een beschilderde glazen bowlschaal met deksel en glazen lepel en een geslepen glazen bowlschaal met deksel. Circa 1910

9725 CT Groningen