293. Schilderij, olieverf op paneel, Fokko Rijkens

Schilderij, olieverf op paneel, Fokko Rijkens (1961- heden), "feest in tuin". Linksonderin gesigneerd met monogram.

Kavelnummer en naam 293. Schilderij, olieverf op paneel, Fokko Rijkens
Veiling Veiling 29

100 x 55 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 140
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen