Veiling: Veiling 29 Aziatica 14 - Zes blauw witte borden - China - ca. 1700 (Kangxi periode)

14 - Zes blauw witte borden - China - ca. 1700 (Kangxi periode)

€ 450 - € 900

Minimumbod: € 230,00

Verkocht voor € 650,00

Zes blauw witte borden - China - ca. 1700 (Kangxi periode).

Een bord een haarlijn, een bord een beschadiging en een bord frittings. Zie foto's.

Diameter 26 cm.

Aziatica