Veiling: Veiling 29 Aziatica 13 - Twee Imari borden en een schaal - Japan- 19e eeuw

13 - Twee Imari borden en een schaal - Japan- 19e eeuw

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Twee Imari borden en een schaal - Japan- 19e eeuw.

Grootste bord beschadigd.

Max. diameter 31 cm en max. hoogte 6,5 cm.

Aziatica