Veiling: Veiling 29 Aziatica 17 - Vier Imari borden - Japan - 19e eeuw

17 - Vier Imari borden - Japan - 19e eeuw

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Vier Imari borden - Japan - 19e eeuw.

Een bord gerestaureerd.

Max. diameter 26 cm.

Aziatica