Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

259. Friese stoelklok

Friese stoelklok met beschilderde ijzeren wijzerplaat, korte slinger en enkel gewicht. Zeemeerminnen op de houten achterplank en loden versieringen rondom.

274. Hangoortafel

Klassieke hangoor bijzettafel met lade.

273. Beddenpan

Platronde koperen beddenpan met scharnierende messing deksel aan houten steel. Circa 1900.

271. Bijzettafels

Twee klassieke ronde bijzettafels.

290. Ets, Jan Toorop

Ets J.W. Toorop (1858-1928), Domburg zeegezicht met vogels, nr. E.A..

280. Bakelieten sigarettenhouder Art Deco

Bakelieten sigarettenhouder met gevlekte bruine buitenzijde met reliëf decoratie op de bovenzijde en voorkant. Met draaimechaniek en groen gevlekte binnenzijde met vakken voor sigaretten en lucifers.

292. Litho, Jan Steen

Litho Jan Steen (1938-2016), balancerend figuur. Gesigneerd in potlood.

246. Divers lot karaffen

Vier verschillende karaffen met stop, circa 1920.

154. Divers lot maskers en gong

Lot met drie Afrikaanse maskers en een houten gong.

37. Snuffbottle

Peking glas snuffbottle met decoratie van een draak in twee kleuren blauw op een witte achtergrond.

317. Schilderij, olieverf op doek

"Man zonder gezicht", kunstenaar is onbekend. 20e eeuw.

163. Chocoladevormen lammeren

Twee blikken chocoladevormen lammeren. Eerste helft 20e eeuw.

312. Schilderij, olieverf op doek

186. Pompoen glas

Gele hand geblazen pompoen, in Murano stijl. Eind 20e eeuw.

415. Atlas legervoertuigen

Legervoertuigen waaronder Kübelwagen Typen 82, Panzerwerfer 42 auf Maultier SdKfz 4/1, SdKfz 251 Wurfrahmen en Hanomag SdKfz 251/1.

183. Camera Mamiya C3 Professional

Camera Mamiya C3 Professional met toebehoren in zwarte leren tas.

417. Divers lot speelgoed auto's

Divers lot speelgoed auto's waaronder Dinky Toys, matchbox en Lion Toys.

173. Theestoof en ketel op rechaud

Mahoniehouten theestoof met messing emmer Willem III, hierbij een messing ketel op rechaud.

301. Schilderij, olieverf op doek, Riebeek

Schilderij olieverf op doek, terugkerende vissersschepen, rechtsonder gesigneerd Riebeek. Eerste helft 20e eeuw.

44. Voorraadpot

Voorraad pot met rondom vier maskers.

269. Bijzettafel

Klassieke ronde bijzettafel.

150. Beelden Vili, Congo

Drie houten beelden Vili, Congo, begin 20e eeuw. Hierbij een houten beeld, Afrika, 20e eeuw.

5. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

225. Glazen koekjespot en bowl schaal

Geslepen glazen koekjes pot op voet met deksel en een geslepen glazen bowl schaal met deksel, onderschaal en lepel. Circa 1920.

267. Friese staartklok (kantoortje)

9725 CT Groningen