Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

26 - Imari bord, schaal en vaas, Japan

Lot Japans Imari, vaas 19e eeuw, bord en schaal 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

27 - Lot Chinees porselein

Lot met een Nanking gemberpot, twee Chinese bolvaasjes en een bloempot.

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

28 - Twee porseleinen wierookbranders - China - begin 20e eeuw

Twee porseleinen wierookbranders - China - begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

29 - Blanc de Chine

Twee Chinese Blance de Chine beelden van oosterse wijzen, 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

30 - Gemberpotten

Twee Chinese gemberpotten, begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

31 - Gemberpot Zuid-China

Gemberpot met decoratie van strijders.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

32 - Twee hardstenen beeldjes, griffioen - China - tweede helft 20e eeuw

Twee hardstenen beeldjes, griffioen - China - tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

33 - Snuffbottle

Porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling. Met bijbehorend stopje, onderzijde met 4 karaktermerk.

Aziatica € 140 - € 200 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

34 - Yixing trekpotje

Terracotta trekpotje met decoratie van draak en koikarper. De deksel met bewegende drakenkop.

Bekijk kavel

35 - Penselenbeker

Porseleinen penselenbeker gedecoreerd met kalligrafie, 20e eeuw.

Verkocht voor € 100,00

Bekijk kavel

36 - Stemcup teadust glazuur

Porseleinen stemcup met teadust glazuur. Onderzijde met 6 karaktermerk in dubbele cirkel, 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

37 - Snuffbottle

Peking glas snuffbottle met decoratie van een draak in twee kleuren blauw op een witte achtergrond.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

38 - Stemcup

Hoornen libation/stemcup met Archaïsche motieven.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

39 - Kommen, 19e eeuw

Twee kommen met blauw landschappelijk decor. Aan de binnenkant gesigneerd.

Bekijk kavel

40 - Agaten sculptuur

Twee schildpadden op een rots.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 60 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

41 - Japanse aquarel

Japanse aquarel gesigneerd Rokuro Japan.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

42 - Zalfdoosje

Blauw wit zalfdoosje met draak. Onderzijde 4 karaktermerk.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

43 - Netsuke

Houten netsuke van een figuur zittend op een vrucht met scroll in zijn hand. Gesigneerd Edo periode.

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 120 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

44 - Voorraadpot

Voorraad pot met rondom vier maskers.

Bekijk kavel

45 - Republic kom

Republic kom met een draken decor.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

46 - Craquele kom

Craquele kom, onderzijde gemerkt.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

47 - Imari vaas

Porseleinen vaas met een rijk gedecoreerd imari decor, circa 1800.

Aziatica € 80 - € 150 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

48 - Netsuke

Benen netsuke in de vorm van een gezicht, gesigneerd.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

49 - Shunga Utagawa Kunisac

Erotische voorstelling, twee pagina's aaneen verbonden. Gedrukt in circa 1835.

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 120 - € 180 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

50 - Dekselvaas

Blauw witte dekselvaas, 19e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel