Veiling: Veiling 29
Algemene kunst en antiek veiling
151. Hout, Yoruba hoofd, Nigeria Afrika
Hout, Yoruba hoofd, Nigeria Afrika.
156. Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico
Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico. Halsketting gemerkt: 925 en Mexico. Armband gemerkt: 800 en Allise.
155. Hout, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw
Hout, twee beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw.
153. Maskers uit Mexico, Indonesie en Sri Lanka
Lot maskers, Mexico, Indonesië en Sri Lanka. 20e eeuw.
15. Imari borden, Japan 1900
Drie Japans Imari borden, circa 1900.
31. Gemberpot Zuid-China
Gemberpot met decoratie van strijders.
220. Postzegelmapjes, eerste dag enveloppen en postzegelboekjes Nederland
Postzegelmapjes, eerste dag enveloppen en postzegelboekjes van Nederlandse postzegels.
2. Drie blauw witte borden - China - 19e eeuw
Drie blauw witte borden - China - 19e eeuw.
7. Drie blauw witte borden - China - 18e eeuw
Drie blauw witte borden - China - 18e eeuw.
12. Zes diverse Imari kommen - Japan - 19e eeuw
Zes diverse Imari kommen - Japan - 19e eeuw.
20. Twee Imari vaasjes en deksel pot - Japan - 19e eeuw
Twee Imari vaasjes en deksel pot - Japan - 19e eeuw
202. Strijkijzers en houders
Lot met twee messing strijkijzers, een ijzeren strijkijzer en vier houders. 19e eeuw.
205. Divers lot keukengerei
Divers lot waaronder een poffertjespan, trechter, bel, soeplepel, kaasmes en een bijl.
211. Divers lot thee-en koffiepotten
Divers lot thee-en koffiepotten. Hierbij een schenkkan en een suikerpot.
21. Blauw witte kom - China - 18e eeuw (Chienlung periode)
Blauw witte kom - China - 18e eeuw (Chienlung periode).
283. Duits notgeld
Houten kistje gevuld met circa 150 notgeld biljetten.
239. Eikenhouten partnerdesk
Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten.
23. Diverse kommen en schaaltjes - China / Duitsland - 18e en 19e eeuw
Diverse kommen en schaaltjes - China / Duitsland - 18e en 19e eeuw.
226. Wekker Gustav Becker
Wekker, hout met bronzen ornamenten, geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en logo Gustav Becker. Circa 1890. Het merk Gustav Becker fuseerde in 1930 met Junghans.
228. Divers lot karaffen
Lot met zes verschillende glazen olie-en azijnkaraffen, circa 1900
27. Lot Chinees porselein
Lot met een Nanking gemberpot, twee Chinese bolvaasjes en een bloempot.
303. Schilderij, olieverf op doek, T. Hartman
Schilderij, olieverf op doek. Annotatie achterzijde T. Hartman.
300. Schilderijen, olieverf op doek
Twee kleine olieverf schilderijen in lijst, winterlandschap en een zomerlandschap.
20e eeuw.
267. Friese staartklok (kantoortje)
9725 CT Groningen