Veiling: Veiling 29 Aziatica 23 - Diverse kommen en schaaltjes - China / Duitsland - 18e en 19e eeuw

23 - Diverse kommen en schaaltjes - China / Duitsland - 18e en 19e eeuw

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 30,00

Diverse kommen en schaaltjes - China / Duitsland - 18e en 19e eeuw.

Beschadigingen, zie foto's.

Max. hoogte 4 cm en max. diameter 8,5 cm.

Aziatica