Veiling: Veiling 29 Aziatica 24 - Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw

24 - Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 60,00

Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw.

Beschadigingen, grootste bord een haarlijn en chip. Zie foto's.

Max. hoogte 3,5 cm en max. diameter 16,5 cm.

Aziatica