Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

268. Kloosterstoel

Eikenhouten kloosterstoel met handgestoken versiering in de rugleuning. 19e eeuw.

264. Pianobankje met bladmuziek

Houten pianobank met open klapbare zitting gevuld met bladmuziek.

221. Eerste dag enveloppen Isle of Man en Israël

Eerste dag enveloppen van Isle of Man en Israël.

24. Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw

Famille rose bord en Imari kop en schotels - China - 18e eeuw.

236. Divers lot koper

Divers lot koper waaronder een bewerkte snuiter, kledingborstels, haardstel en kaarsenstandaard.

250. Leinbrock's Ideal Kaffeemühle

Leinbrock's Ideal Kaffeemühle, koffiemolen voor professioneel gebruik in café of restaurant. Circa 1900.

159. Divers lot curiosa

Divers lot waaronder een koperen pot, tegel, speculaasplank en geëmailleerde schaal.

167. Groninger adresboek 1964

Groninger adresboek 1964 samengesteld naar officiële gegevens uit het Gemeentelijk Bevolkingsregister. Namenlijst van gezinshoofden en andere ingezeten die voor vermelding in aanmerking komen.

166. Blikken kraantjespot, theebus en dienblad

Blikken cilindervormige kraantjespot Louis XVI stijl, theebus en dienblad.

416. Vrachtwagen

Blikken rood witte kiepwagen, circa 1940.

232. Grenen buffetkast

Grenen keuken buffetkast, onder twee deuren en twee laden. Boven twee deuren met glas en twee laden. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

219. Divers lot glazen Leerdam

Divers lot glazen van waaronder een bowlglas ontwerp Cornelis de Lorm, een bourgogne glas servies "B-glad" ontwerp K.P.C. de Bazel en drie wijnglazen van servies "H" ontwerp K.P.C. de Bazel. Glasfabriek Leerdam jaren '20.

157. Heksenballen en bal van schelpen

Lot met twee heksenballen en een bal gemaakt van schelpen.

289. Glazen jaarbekers, A.D. Copier Leerdam

Twee blankglazen jaarbekers, ontwerp A.D. Copier. Glasfabriek Leerdam.

291. Litho, Corneille

Kleuren litho "Personages en soie", ontwerp en uitvoering Corneille (Guillaume van Beverloo 1922-2010), in eigen atelier 1988. Épreuve d'Artiste uitvoering.

279. Voorzittershamers

Twee verschillende houten voorzittershamer.

188. Eetkamerstoelen, design Gastone Rinaldi Italië

Set van 4 vintage Italiaanse design eetkamerstoelen ontworpen door Gastone Rinaldi voor Thema S.p.A., jaren '70.

25. Imari vazen, Japan

Lot Japans Imari, drie vazen waarvan twee met deksel. 19e eeuw.

9725 CT Groningen