Veiling: Veiling 29
Algemene kunst en antiek veiling
232. Grenen buffetkast
Grenen keuken buffetkast, onder twee deuren en twee laden. Boven twee deuren met glas en twee laden. Duitsland eerste helft 20e eeuw.
219. Divers lot glazen Leerdam
Divers lot glazen van waaronder een bowlglas ontwerp Cornelis de Lorm, een bourgogne glas servies "B-glad" ontwerp K.P.C. de Bazel en drie wijnglazen van servies "H" ontwerp K.P.C. de Bazel. Glasfabriek Leerdam jaren '20.
157. Heksenballen en bal van schelpen
Lot met twee heksenballen en een bal gemaakt van schelpen.
289. Glazen jaarbekers, A.D. Copier Leerdam
Twee blankglazen jaarbekers, ontwerp A.D. Copier. Glasfabriek Leerdam.
291. Litho, Corneille
Kleuren litho "Personages en soie", ontwerp en uitvoering Corneille (Guillaume van Beverloo 1922-2010), in eigen atelier 1988. Épreuve d'Artiste uitvoering.
279. Voorzittershamers
Twee verschillende houten voorzittershamer.
188. Eetkamerstoelen, design Gastone Rinaldi Italië
Set van 4 vintage Italiaanse design eetkamerstoelen ontworpen door Gastone Rinaldi voor Thema S.p.A., jaren '70.
25. Imari vazen, Japan
Lot Japans Imari, drie vazen waarvan twee met deksel. 19e eeuw.
310. Schilderij, Schorgers
Schilderij, stadsgezicht, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Schorgers 1930.
197. Grenen kast
Grenen kast met een deur en een lade met opstand. Duitsland eerste helft 20e eeuw.
212. Divers lot tin
Divers lot waaronder schenkkannen, theepot, maatbekers en een kruik.
194. Armfauteuil
Twee mahoniehouten Biedermeier armfauteuil met gestoken kroon.
276. Eikenhouten bureau met opstand
Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.
321. Schilderij, olieverf op doek
Schilderij, bloemenmarkt Amsterdam, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.
Eerste helft 20e eeuw.
286. Glazen vaas, A.D. Copier Leerdam
Grijs glazen vaas met lichte insnoering, H serie. Ontwerp A.D. Copier, onderzijde onduidelijk etsmerk, glasfabriek Leerdam.
9725 CT Groningen