Veiling: Veiling 29 Etnografica Hout, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw

Hout, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw

€ 100 - € 150

Minimumbod: € 50,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Hout, twee beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw.

Kleine beschadigingen.

Max. lengte 42,5 cm en breedte 8 cm.

Etnografica