Veiling: Veiling 29 Aziatica 20 - Twee Imari vaasjes en deksel pot - Japan - 19e eeuw

20 - Twee Imari vaasjes en deksel pot - Japan - 19e eeuw

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Twee Imari vaasjes en deksel pot - Japan - 19e eeuw

Deksel beschadigd, zie foto.

Max. hoogte 11 cm en max. diameter 6 cm.

Aziatica