301. Schilderij, olieverf op doek, Riebeek

Schilderij olieverf op doek, terugkerende vissersschepen, rechtsonder gesigneerd Riebeek. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 301. Schilderij, olieverf op doek, Riebeek
Veiling Veiling 29

98,5 x 29 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen