312. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

Kavelnummer en naam 312. Schilderij, olieverf op doek
Veiling Veiling 29

78,5 x 59 cm.

Conditie In goede staat, beschadiging lijst.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen