Veiling: Veiling 29 Aziatica 4 - Drie Imari kommen en een kan - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode)

4 - Drie Imari kommen en een kan - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode)

€ 80 - € 160

Minimumbod: € 40,00

Verkocht voor € 50,00

Drie Imari kommen en een kan - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode).

Beschadigingen kan en grote kom, zie foto's.

Max. hoogte 12,5 cm en max. diameter 15 cm.

Aziatica