Veiling: Veiling 29 Aziatica 3 - Stel blauw witte borden - China - 18e eeuw (Chienlung periode)

3 - Stel blauw witte borden - China - 18e eeuw (Chienlung periode)

€ 60 - € 120

Minimumbod: € 30,00

Verkocht voor € 60,00

Stel blauw witte borden - China - 18e eeuw (Chienlung periode).

Beschadigingen randen, zie foto's.

Diameter 23 cm.

Aziatica