Veiling: Veiling 29 Antiek 160 - Fotocamera's

160 - Fotocamera's

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 30,00

Drie klapcamera's Voigtländer, Adoxar en Coronet. Eerste helft 20e eeuw.

Beschadigingen, zie foto's.

Max. lengte 16 cm, max. breedte 9 cm en max. diepte 13,5 cm.

Antiek