Veiling: Veiling 30 sessie 1 Sieraden 12 - Horloges

12 - Horloges

€ 80 - € 140

Minimumbod: € 40,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Tien vintage horloges, verschillende merken. Tweede helft 20e eeuw.

Beschadigingen.

Max. diameter 4,5 cm.

Sieraden