Veiling: Veiling 30 sessie 1

Catalogus downloaden

1 - Limonadekrat, Limonadefabriek Luit

Houten krat met 22 flesjes van Limonadefabriek Jan Luit & Zn te Wehe-Den Hoorn. Circa 1935.

Curiosa € 100 - € 200 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

2 - Winkelblik Jumbo thee en koffie

Winkelblik Jumbo thee en koffie. Circa 1930.

Antiek € 100 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

3 - Telescoop K.N.I.L.

Telescopische verrekijker in leren foedraal met losse lens in leren foedraal. Gemerkt: TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7. GA. B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

Antiek € 160 - € 240 (Startprijs: € 90,00)

Bekijk kavel

4 - Mau kat, Art Deco

Gipsen Art Deco beeld van een Mau kat, Perkeo kunstatelier. Eerste helft 20e eeuw.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

5 - Serveerset Nederlandse Olie Fabrieken (NOF)

Complete serveerset met een grote schaal, vier kleine schaaltjes en deksel. Ontwerp R.N. Roland Holst 1924 voor Calfé Delft NOF. Uitvoering Petrus Regout Maastricht.

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

6 - Wandbord "Bestorming Sint-Petersburg", Meissen

Porseleinen wandbord, bestorming van het winterpaleis in Sint Petersburg in 1917. Ontwerp Prof. Heinz Werner voor Meissen. Circa 1965.

Antiek € 120 - € 240 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

7 - Brusviga mechanische rekenmachine

Mechanische rekenmachine, Maschinenwerke A.G. in Braunschwieg Duitsland. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

8 - Comptometer Burroughs Canada

Comptometer Burroughs Machines Limited Windsor Ontario Made in Canada. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

9 - Comptometer Felt & Tarrant

Comptometer Felt & Tarrant Mfg. Co. Chigago Amerika. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

10 - Messenlegger

Messenlegger, twee touwtrekkende engelen. 19e eeuw.

Antiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

11 - Emaille bord Petodjo-ijs

Emaille bord van ijsfabriek Petodjo (1907-1922) Indonesië.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

12 - Horloges

Tien vintage horloges, verschillende merken. Tweede helft 20e eeuw.

Sieraden € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

13 - Microscoop Carl Zeiss Jena

Microscoop Carl Zeiss Jena in orginele kist. Circa 1925.

Bekijk kavel

14 - Beeld aardewerk Lladro

Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw.

Toegepaste kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

15 - Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

Kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

Toegepaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

16 - Millefiori vaas Murano

Dikwandige millefiori vaas Murano Italië.

Toegepaste kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

17 - Houten kruk olifant

Houten kruk in de vorm van een olifant. Eind 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

18 - Tincraquele schaal, A.D. Copier Leerdam

Een tincraquelé schaal, ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam 1946.

Toegepaste kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

19 - Fotokaarten

Fotokaarten van Europa circa 65 stuks.

Ansichtkaarten € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

20 - Tinnen tabakspot en drinkfles

Gegraveerde tinnen tabakspot en tinnen drinkfles met schroefdop, 19e eeuw.

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

21 - Accordeon Hohner

Hohner accordeon met draag riemen.

Muziek instrumenten € 80 - € 120 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

22 - Plateelbakkerij Zuid-Holland, wandbord decor Breetvelt

Platelen wandbord met polychrome florale decoratie. Decor Breetvelt geschilderd door C.A.C. van den Akker, circa 1920.

Toegepaste kunst € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

23 - Cloissonné tegels Porceleyne Fles en Westraven

Vier cloissonné tegels Porceleyne Fles, ontwerp H.J. Tieman en een Westraven.

Antiek € 100 - € 160 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

24 - De wonderlijke reis van Pukkie Planta, jaren '50

De wonderlijke reis van Pukkie Planta, deel 1 t/m 8. Plaatjes 3-D.

Boeken € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

25 - Spaarpot haan

Beschilderde aardewerken spaarpot in de vorm van een haan. Tweede helft 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel