Veiling: Veiling 30 sessie 1

66. Projectieplaatjes Apostolische School en kerken van Nederland

Glas projectieplaatjes van de Apostolische School en kerken van Nederland, circa 150 stuks.

183. Plattegrond Delft

Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie.

47. Projectiescherm

Projectiescherm in houten kist, Stella made in Germany. Circa 1960.

17. Houten kruk olifant

Houten kruk in de vorm van een olifant. Eind 20e eeuw.

8. Comptometer Burroughs Canada

Comptometer Burroughs Machines Limited
Windsor Ontario Made in Canada. Eerste helft 20e eeuw.

48. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

36. Divers lot kussens

Elf kussens gemaakt van kelims en kamelenzakken.

27. Spiegel empire stijl

Facet geslepen spiegel in empire stijl, mahoniehouten lijst ingelegd met messing. Circa 1900.

120. Trenchcoat Burberrys

Een Burberrys trenchcoat.

264. Nachtkastjes, Lloyd Loom

Twee witte Lloyd Loom nachtkastjes.

87. Beeld, H. Bosman

Beeld van gebakken en polychroom geglazuurde witte klei. Gesigneerd H. Bosman. Tweede helft 20e eeuw.

106. Stoelen Pastoe, design Cees Braakman

Vijf stoelen ontworpen door Cees Braakman voor Pastoe. Jaren '60.

224. Zoetwaterparels, 3 parelkettingen en armband met parelmoer

Drie parelkettingen van zoetwaterparels en armband met parelmoer in leren etui.

57. Lot divers porselein

Lot divers porselein waaronder een verzilverde theepot, melkkan en suikerpot.

32. Terracotta beeld aap met jong

Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw.

60. Servies Arzberg

Servies van Arzberg waaronder dekschalen, theekopjes, espressokopjes, borden, koffiepot en serveerschalen.

10. Messenlegger

Messenlegger, twee touwtrekkende engelen. 19e eeuw.

207. Kop en schotels, Samson Frankrijk 19e eeuw

Vier kop en schotels van Samson France, 19e eeuw. Naar Chinees voorbeeld.

18. Tincraquele schaal, A.D. Copier Leerdam

Een tincraquelé schaal, ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam 1946.

56. Schoolkaart Europa

Schoolkaart bevolking van Europa, Dr. Hermann Haack.

54. Porseleinen servies Rosenthal Duitsland

Servies van Rosenthal waaronder een koffiepot, melkkan, suikerpot, drie kopjes en vijftien schotels.

67. Spiegel empire stijl

Spiegel empire stijl, zwart met goud gekleurde lijst en rijkelijk bewerkte kroon. Eind 19e eeuw.

74. Koffie- en theeservies plate

Engels silver plate koffie- en theeservies. Begin 20e eeuw.

173. Zeekijker, kompas en vergrootglas

Messing zeekijker, kompas en vergrootglas in houten doos.

55. Schoolkaart nieuwe wereldkaart

Schoolkaart nieuwe wereldkaart door J.J. ten Have, eerste druk uitgave van Joh. Ykema 's-Gravenhage.

9725 CT Groningen