Veiling: Veiling 30 sessie 1 Antiek 10 - Messenlegger

10 - Messenlegger

€ 20 - € 30

Minimumbod: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Messenlegger, twee touwtrekkende engelen. 19e eeuw.

Gerestaureerd.

Hoogte 4 cm en breedte 12 cm.

Antiek