Veiling: Veiling 30 sessie 1 Antiek 9 - Comptometer Felt & Tarrant

9 - Comptometer Felt & Tarrant

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 40,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Comptometer Felt & Tarrant Mfg. Co. Chigago Amerika. Eerste helft 20e eeuw.

In werkende staat met gebruikssporen.

Lengte 36, breedte 20 cm en hoogte 10 cm.

Antiek