Veiling: Veiling 30 sessie 1 Toegepaste kunst 18 - Tincraquele schaal, A.D. Copier Leerdam

18 - Tincraquele schaal, A.D. Copier Leerdam

€ 60 - € 90

Minimumbod: € 40,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Een tincraquelé schaal, ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam 1946.

In goede staat met gebruikssporen.

Diameter 33 cm.

Toegepaste kunst