Veiling: Veiling 30 sessie 1 Curiosa 17 - Houten kruk olifant

17 - Houten kruk olifant

€ 40 - € 60

Minimumbod: € 30,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Houten kruk in de vorm van een olifant. Eind 20e eeuw.

Gebruikssporen, slagtanden afgebroken.

Hoogte 35 cm, breedte 30 cm en diepte 34 cm.

Curiosa