Veiling: Veiling 30 sessie 1 Toegepaste kunst 15 - Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

15 - Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 30,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

Beschadigingen en gebruikssporen, zie foto's.

Breedte 30 cm en hoogte 6,5 cm.

Toegepaste kunst